O NAS

Profi Post Photo to cykl elitarnych warsztatów postprodukcji fotograficznej zapoczątkowany w 2014. Rozgłos spowodowany postprodukcją sesji brytyjskiej rodziny królewskiej sprawił, że Tomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski, założyciele House of Retouching, zaistnieli również w polskiej branży fotograficznej. Od tego momentu dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Warsztaty prowadzone pod bezpośrednim okiem doświadczonych postproducentów, inspirują, uczą i dają nową perspektywę.

Warsztaty Profi Post Photo realizujemy w trzech formatach:

Tournée – trzydniowe warsztaty organizowane w dużych miastach we współpracy z naszymi strategicznymi partnerami i patronami. Wszystkim zainteresowanym dają możliwość zaczerpnięcia szybkiej porcji wiedzy i wzbogacenia doświadczenia w kilkunastoosobowych grupach. W czasie warsztatów korzystamy z najnowszych, flagowych produktów w branży, które każdy uczestnik może osobiście ocenić.

Studio – to kameralne warsztaty organizowane w studio House of Retouching w Krakowie. Organizowane w formacie 8 : 2, są bardziej zbliżone do zajęć indywidualnych. Pojawiają się rzadko, a bilety znikają błyskawicznie.

Agency – warsztaty skierowane do agencji reklamowych oraz firm. Organizowane zazwyczaj wewnątrz agencji po uprzednich konsultacjach. Wypracowaną na przestrzeni kilkunastu lat metodologię postprodukcji dopasowujemy do potrzeb oraz procesu produkcyjnego danej firmy, co pozwala pojedynczym grafikom, jak i całym zespołom, pracować w jednym systemie.  Radykalnie wpływa to na zwiększenie efektywności całego zespołu, uzyskanie lepszych wyników oraz, co bardzo ważne, zmniejsza poziom stresu.

Istnieje również możliwość warsztatów indywidualnych, dostosowanych do potrzeb i umiejętności uczestnika. Odbywają się one w studio House of Retouching i pozwalają na uzyskanie wyjątkowo szybkich postępów.